česky  english 

rozšířené vyhledávání

CzechTrade

CzechTrade (www.czechtrade.cz) je státní agentura na podporu exportu, která se zaměřuje na podporu českých firem při pronikání na zahraniční trhy.  Jsme agentura s unikátními informacemi o světových trzích a širokou sítí zahraničních a regionálních kanceláří. Nabízíme individuální řešení pro úspěšný export klientů.

Agentura CzechTrade již více jak 17 let doprovází svými informačními, asistenčními a poradenskými službami české vývozce na zahraniční trhy. Hlavním přínosem nabízených služeb CzechTrade je usnadnění vstupu českých firem na mezinárodní trhy, včetně úspory jejich času a nákladů. CzechTrade má dnes 42 zahraničních kanceláří s působností na všech kontinentech, které poskytují aktuální a ověřené informace z těchto teritorií, mapují obchodní příležitosti a nabízejí individuální asistenční služby pro váš úspěšný export.

Jedním ze zahraničních zastoupení agentury je také kancelář CzechTrade Scandinavia http://www.czechtrade.cz/czechtrade-svet/evropa/svedsko/, která byla otevřena ve Stockholmu v lednu 2004 a podporuje český export na trzích Švédska, Norska, Finska a Dánska.

Kontakt na CzechTrade ve Stockholmu:

Tel: +46 8 236 712
Email:info@czechtrade.se
Internet: http://www.czechtrade.cz/czechtrade-svet/evropa/svedsko/, http://www.czechtrade.se/en/


CzechTrade Logo CZ