english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Slavnostní otevření "Snowy Valleys Sculpture Trail"

Dne 7. 5. 2022 se v Batlow, Snowy Valleys, konalo otevření pro veřejnost nové stálé venkovní sochařské expozice "Snowy Valleys Sculpture Trail" za účasti generální konzulky České republiky v Sydney Zuzany Slovákové, která zde slavnostně odhalila sochu "Green life" Milana Kuzici. 

"Snowy Valleys Sculpture Trail" v současnosti představuje více než 25 soch umělců z celého svět v sedmi lokacích napříč Snowy Valleys. Jedná se o nový kulturní projekt společnosti Scuplture by the Sea, který si mj. klade za cíl přispět k rozvoji cestovního ruchu v oblasti Snowy Valleys zasaženou devastujícími požáry v letech 2019 - 2020.  "Snowy Valleys Scuplture Trail" je tak dalším významným kulturním projektem, který Generální konzulát České republiky v Sydney, spolu s ikonickými výstavami soch Scultpure by the Sea v Sydney (Bondi) a v Perthu (Cottesloe), má tu čest finančně podporovat.

Více informací o projektu "Snow Valleys Sculpture Trail" naleznete na webových stránkách společnosti Sculpture by the Sea, zde

Socha "Green life" Milana Kuzici v Batlow, Snowy Valleys.

Socha "Green life" Milana Kuzici v Batlow, Snowy Valleys.