english  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

LINET Group se účastnil Australian Healthcare Week

Zástupci úspěšné a oceňované firmy Linet Group ze středočeského Slaného se účastnili na konci března sydneyského veletrhu Australian Healthcare Week.
Společnost je největší evropský výrobce lůžek a dodavatel řešení pro zdravotní a pečovatelskou péči patřící do světové čtyřky v oboru.

Ve dvou evropských závodech firma ročně vyrobí na 70 tisíc nejmodernějších lůžek, stovka zaměstnanců pracuje na vývoji výrobků a osm set jich při výrobě zajišťuje nejlepší kvalitu. Linet Group si zakládá na velkém inovačním potenciálu. Všechny nabízené výrobky se mohou pochlubit nejvyšší technologickou, designovou a bezpečnostní úrovní. Není divu, že firma vyváží do stovky zemí světa včetně Austrálie.

Na stánku pánové Jiří Mlch, obchodní manažer pro oblast Asie a Pacifiku, a Martin Ričl, manažer pro mezinárodní školení, představili nejnovější model polohovacích lůžek a speciálních matrací. Na videu mohli návštěvníci vidět i barevně provedené postele se zvířecími motivy určené pro dětské pacienty. S vicekonzulkou pro obchod Šárkou Ponroy Vamberovou diskutovali o možnostech posílení značky na australském trhu, o australské ekonomické situaci a místním systému zdravotní péče.