english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Veletrh National Manufacturing Week v Melbourne – příležitost pro české firmy

Generální konzulát České republiky v Sydney v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie Ministerstva zahraničních věcí ČR nabízí českým firmám možnost prezentovat se na stánku České republiky na veletrhu National Manufacturing Week v Melbourne od 9. do 12. května 2017.

 

Český stánek o velikosti 18 m2 vzniká za finanční podpory Ministerstva zahraničních věcí ČR a agentury CzechTrade za účelem prezentace českých firem a nalezení nových odbytových možností v Austrálii, na Novém Zélandu a v celé Oceánii.

National Manufacturing Week je největším průmyslovým veletrhem v Austrálii, na kterém vystavují firmy z celé řady průmyslových oborů, přičemž největší zastoupení má strojírenský průmysl. Veletrh je vhodnou příležitostí k navázání obchodních kontaktů a k představení nových průmyslových produktů a technologií.  National Manufacturing Week každoročně navštíví cca 10 tis. návštěvníků z řad odborné veřejnosti. V rámci veletrhu se uskuteční také celá řada doprovodných programů, B2B schůzek, seminářů a konferencí (např. seminář „Průmysl 4.0 – Příprava na další průmyslovou revoluci“).

Veletrh nabízí standardní možnosti prezentace produktů, a to jak prostřednictvím účasti na stánku, tak i formou katalogové účasti. Po celou dobu veletrhu bude českým firmám k dispozici jak ekonomický diplomat Generálního konzulátu ČR Sydney, tak i ředitel zahraniční kanceláře CzechTrade v Sydney.

Více informací o veletrhu na webových stránkách http://www.nationalmanufacturingweek.com.au/.

České firmy, které mají zájem o letošní prezentaci v Melbourne, mohou kontaktovat paní Michaelu Jeřábkovou z Generálního konzulátu ČR v Sydney (commerce_sydney@mzv.cz) nebo ředitele zahraniční kanceláře CzechTrade v Sydney pana Vojtěcha Helikara (vojtech.helikar@czechtrade.cz).

Mgr. Michaela Jeřábková, ekonomický diplomat, Generální konzulát ČR v Sydney