česky  english  中文 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ČEKK Tchaj-pej
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Nová kolekce společnosti Moser vřele přivítána na Tchaj-wanu

Tchajwanský výhradní zástupce značky Moser, společnost Opulent State Life Corporation, přilákal znalce, sběratele a milovníky této unikátní značky na prodejní výstavy v síti nejluxusnějších obchodních domů.

Po roční přestávce způsobené pandemií covid-19 probíhá v říjnu a listopadu reklamní kampaň zaměřená na propagaci českého skla, a to konkrétně populární značky Moser. Mistrovství českých sklářů, zosobněné letos novou kolekcí zejména váz a nápojového skla, se těší na Tchaj-wanu dlouhodobé oblibě a výjimečné pozornosti ze strany sběratelů a znalců.

Výhradní dovozce výrobků Moser na Tchaj-wan, společnost  Opulent State Life Corporation, se rozhodl letošní novou kolekci postupně umístit do prestižních výstavních a prodejních prostor v síti luxusních obchodních domů největších tchajwanských měst: Tchaj-pej, Tchaj-nan (Tainan), Kao-siung (Kaohsiung) a Sin-ču (Hsinchu).

Prodejní hodnota nabízené kolekce se odhaduje na cca 80 mil. Kč a stejně jako v minulých letech bude během měsíce z větší části rozprodána.

Pro společnost Moser je Tchaj-wan jedním z nejvýznamnějších trhů v Asii a Opulent State Life Corp. nejvýznamnějším a spolehlivým obchodním partnerem. Spolupráce ČEKK Tchaj-pej se společností Opulent je dlouholetá a kromě nesporného ekonomického přínosu je výsledkem i zviditelnění České republiky na Tchaj-wanu a zvýšený zájem veřejnosti o naši zemi.

 

Autor: Milan Horák, vedoucí obchodně-ekonomického úseku, Česká ekonomická a kulturní kancelář v Tchaj-peji