česky  english  中文 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ČEKK
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

RETIGO otevírá pobočku na Tchaj-wanu

Rožnovská firma RETIGO s. r. o., výrobce moderního vybavení pro profesionální kuchyně, zřizuje svou pobočku v Tchaj-peji. Firma zahájila přípravy pro vstup na tchajwanský trh již v minulých letech, nyní se otevírá první showroom, a to i za podpory České ekonomické a kulturní kanceláře v Tchaj-peji.

RETIGO se řadí mezi špičkové výrobce parních konvektomatů určených do profesionálních kuchyní. Zákazníkům na Tchaj-wanu nabídne komplexní a koncepční řešení moderní gastronomie od vaření přes šokové zmrazování/zchlazování a následnou regeneraci, a to vše za dodržení přísných hygienických předpisů a norem.

Parní konvektomaty a další příslušenství bylo možné zhlédnout na vyhlášené Taipei International Bakery Show 2021, kde stánek firmy přilákal davy lidí. Slavnostního otevření se zúčastnil i vedoucí České ekonomické a kulturní kanceláře Patrick Rumlar. Další příležitostí vidět výrobky naživo bude Taipei International Food Show ve dnech 23. – 26. června 2021. Za návštěvu rozhodně stojí i nově otevřený showroom na adrese: 251019, New Taipei City, Tamsui District, Minquan Road, 179-1, 2F.

Autor: Milan Horák, vedoucí obchodně-ekonomického úseku, Česká ekonomická a kulturní kancelář v Tchaj-peji