česky  english  中文 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Bratři v tricku
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Bratři v tricku na Tchaj-wanu!

Staňte se jedním z tisíců, kteří si v sobotu 4. a v neděli 5. května vychutnají vedle mezinárodního závodu ve vybíhání 10. nejvyšší budovy světa tchajpejské "Stojedničky" také tematické představení Běžkařské odysey českého divadelně-cirkusového dua Bratři v tricku a jejich tchajwanských kolegů, Cirkusu P.S.! Pokud jste z jihu ostrova, možná vám bude více vyhovovat úterní představení v tchajnanském muzeu umění.

Bratři v tricku vystoupí společně s Cirkusem P.S. v symbolu Tchaj-peje, v Taipei 101!

V sobotu i v neděli 4. a 5. května je můžete vidět od 14 do 15 hodin venku u východu č. 4 ze stanice metra Taipei 101 a potom vevnitř, na City Square ve 4. podlaží, od 16 do 17 hodin.

V úterý 7. května vystoupí BvT  v jihotchajwanském městě Tainan, které je obecně vnímáno jako kulturní metropole Tchaj-wanu. Dopoledne budou na základní škole Tainan Municipal Couth District Yonghua Elementary School, kde se shromáždí několik set žáků za účasti vedení města. Odpoledne se těšíme na dvě představení v nově otevřeném muzejním prostoru Tainan Art Museum (Building 2), a to v 15:45 a v 16:15.

Základními kusy repertoáru budou Běžkařská odysea a Prasečí cirkus.

Tohle si nesmíte nechat ujít! Těšíme se na setkání s vámi.

Galerie


Bratři v tricku