česky  english  eesti keel 

rozšířené vyhledávání

CzechPoint

Konzulární oddělení ZÚ ČR v Tallinnu je jedním z pověřených míst informačního systému CzechPoint.
 

CzechPoint, neboli Český Podací Ověřovací Informační Národní Terminál, je asistovaným místem výkonu veřejné správy, kde může každý občan zažádat o výpis z veřejných i neveřejných rejstříků (viz. seznam služeb poskytovaných systémem CzechPoint) a získat na počkání např. výpis z Rejstříku tresů ČR, z Živnostenského rejstříku ČR, z Obchodního rejstříku ČR a z Katastru nemovitostí ČR. Kromě toho lze prostřednictvím systému CzechPoint učinit i některé druhy úředních podání, jako např. zažádat o vytvoření datové schránky či zneplatnění a vytvoření nových přístupových údajů k datové schránce.

Upozorňujeme, že výpisy, které získáte na kontaktních místech Czech POINT jsou primárně určeny pro použití na území České republiky. Použití listin v zahraničí se řídí různými pravidly a v případě, že budete pro vaši listinu vyžadovat apostilní doložku, je nutné si ji opatřit u gestora dané agendy (např. výpis z KN na příslušném katastrálním pracovišti, výpis z RT přímo na Rejstříku trestů apod.).

Služby systému CzechPoint jsou na konzulárním oddělení ZÚ Tallinn poskytovány v konzulárních hodinách po předchozím objednání na e-mailové adrese consulate_tallinn@mzv.cz.

přílohy

Vypis_z_evidence_Rejstriku_trestu_lze_vydat_pouze_osobe_... 34 KB DOC (Word dokument) 16.9.2009