english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Účast ČR na akci CYBERTECH 2022

Ve dnech 1. - 3. 3. 2022 se v Tel Avivu konala mezinárodní konference a výstava se zaměřením na kybertechnologie a kyberbezpečnost - Cybertech 2022. V Tel Avivu se v uvedeném termínu sešli odborníci, politici, vládní činitelé, vědecké ústavy a firmy z oboru kybernetických technologií a bezpečnosti a dalších příbuzných oborů.
 

Obor kybernetických technologií a bezpečnosti patří v Izraeli beze sporu k nejrychleji rostoucím. Tomuto růstu napomáhá důsledná vládní podpora, vlastní zkušenosti z praxe a silná empirická základna. V současnosti zde působí velká řada kybernetických společností.

Akce (výstava, včetně startupového pavilonu a přednášek či kulatých stolů)  vytvořila pro české subjekty příležitost seznámit se s posledními trendy a nejnovějšími inovacemi, programy, iniciativami a řešeními mezinárodní kybernetické komunity v oblasti kybertechnologií, včetně kyberbezpečnosti. Umožnila prohloubit stávající a navázat nové kontakty s vyspělými izraelskými a mezinárodními společnostmi a mladými kybernetickými firmami a startupy a zároveň umožnila se prezentovat na předmětném trhu s významným exportním potenciálem.

Cybertech nabídl účastníkům účast na programu odborné konference. Efektivitu akce významně zvýšil on-line networkingový systém, který všem účastníkům umožnil zajistit si vzájemná jednání ještě před zahájením akce. Vzhledem k tomu, že Izrael patří v oboru kybertechnologií a bezpečnosti do nejužší světové špičky, úroveň konference i veletrhu byla velmi vysoká.

Autor: Tomáš Kadlec, obchodní rada, Velvyslanectví ČR v Tel Avivu