english  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: JS
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Český národní stánek na veletrhu ISDEF 2019 v Tel Avivu

Náměstek ministra obrany ČR Jakub Landovský během zahájení veletrhu ISDEF dne 4. 6. 2019 slavnostně otevřel český národní stánek společně s velvyslancem ČR v Izraeli Martinem Stropnickým. Na veletrhu vystavuje v rámci národního stánku celkem 13 českých firem a institucí - český stánek je na veletrhu druhý největší. Mise firem je realizována v rámci projektu na podporu ekonomické diplomacie.
 

ISDEF 2

ISDEF 2

Veletrh obranné a bezpečnostní techniky ISDEF 2019 se v Tel Avivu koná jednou za dva roky a letošní již 15. ročník přilákal velký počet českých firem a institucí, které se společného stánku ČR účastní. Mezi nimi zástupci Anker Technology s.r.o., České zbrojovky a.s., ČVUT v Praze, Dependable Solutions s.r.o., Eurolamp s.r.o., Evolving systems consultiong s.r.o., esc Aerospace Company, EVPÚ Defence a.s., Explosia a.s., MESIT asd, s.r.o., První brněnské strojírny Velká Bíteš, a.s., RMT, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s. a Univerzitního centra energeticky efektivních budov ČVUT.

ISDEF 3

ISDEF 3

Letošní ročník veletrhu probíhá od 4. do 6. 6. a jedná se o prestižní akci představující špičkové technologie napříč zmíněnými obory. Letošní ročník se specificky zaměřuje také na oblast kybernetické bezpečnosti. Na okraj veletrhu probíhá celá řada praktických demonstrací technologií a odborné semináře, kterých se vystavovatelé a další návštěvníci mohou zúčastnit.

Mise českých firem na veletrhu je podpořena z prostředků projektu na podporu ekonomické diplomacie (PROPED) ve spolupráci mezi Ministerstvem obrany ČR, Velvyslanectvím ČR v Tel Avivu a zahraniční kanceláří agentury CzechTrade v Tel Avivu.

Nela Brádleová, obchodně-ekonomický úsek