english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Stipendijní pobyty v akademickém roce 2019/2020

Velvyslanectví ČR v Izraeli tímto vyhlašuje nabídku stipendií české vlády, které česká vláda každoročně poskytuje izraelským studentům v rámci Programu spolupráce v oblasti školství, vědy a kultury mezi vládou České republiky a vládou Státu Izrael na léta 2016-2019.
Stipendia jsou určena vysokoškolským studentům bakalářských, magisterských a doktorandských programů, kteří si přejí v akademickém roce 2019/2020 studovat na českých veřejných vysokých školách.

Informace o podmínkách stipendijních pobytů jsou zveřejněny na anglických internetových stránkách Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR na www.msmt.cz (EU and International Affairs, Scholarships, Scholarships for the Academic Year 2019/2020, přímý odkaz: http://www.msmt.cz/eu-and-international-affairs/scholarships-for-the-academic-year-2019-2020. Na těchto stránkách je možné stáhnout formulář přihlášky.

Každá přihláška musí obsahovat následující přílohy: životopis, seznam publikační činnosti (pokud je k dispozici), lékařské osvědčení o zdravotní způsobilosti, dva doporučující dopisy od akademických pracovníků nebo zaměstnavatele, kopie diplomu (pokud je k dispozici) a ověřený výpis známek.

Přihlášky musí být odevzdány Velvyslanectví ČR v Izraeli, tajemnici pro kulturu, tisk a vzdělávání Veronice Sidó – veronika_sido@mzv.cz nejpozději do 28. února 2019.
 

http://www.msmt.cz/eu-and-international-affairs/scholarships-for-the-academic-year-2019-2020