english  česky 

rozšířené vyhledávání

přehled bilaterálních návštěv

Přehled návštěv představitelů ČR v Izraeli

25. – 27 . 4. 1990    prezident V. Havel

7. – 9. 5. 1991          předseda vlády M. Čalfa

2. - 5. 5. 1993          ministr zemědělství J. Lux

červen 1993             ministr obrany A. Baudyš

12. - 14. 12. 1993     ministr zahraničních věcí J. Zieleniec

6. -8. 2. 1994           předseda vlády V. Klaus

18. -21. 4. 1994       ministr kultury P. Tigrid

18. -22. 5. 1994       ministr obrany A. Baudyš

16. - 19. 7. 1994      ministr průmyslu a obchodu V. Dlouhý

6. 11. 1995                předseda vlády V. Klaus (pohřeb I. Rabina)

23. - 26. 1. 1996      ministr spravedlnosti J. Novák

25. - 26. 3. 1996     ministr školství, mládeže a tělovýchovy I. Pilip

červen 1997             ministr obrany M. Výborný

22. - 26. 9. 1997     prezident Václav Havel

4. - 8. 6. 1998         předseda Senátu P. Pithart

1. - 4. 12. 1998        ministr průmyslu a obchodu M. Grégr

21. -24. 2. 1999      místopředseda vlády P. Rychetský

13. -17. 7. 2000      místopředseda vlády a ministr zahraničních věcí J. Kavan

16. -18. 2. 2002      předseda vlády M. Zeman, v doprovodu ministr dopravy J. Schling, ministr K. Březina a 1. nám. ministra obrany Š. Fühle

24. -26. 5. 2002     místopředseda vlády a ministr zahraničních věcí J. Kavan

12. - 14. 7. 2003     místopředseda vlády a ministr zahraničních věcí C. Svoboda

15. - 19. 7. 2003     předseda PS  P ČR L. Zaorálek

14. - 17. 9. 2003     ministr zemědělství J. Palas

21. - 22. 9. 2003     místopředseda vlády a ministr zahraničních věcí C. Svoboda

22. - 26. 2. 2004     ministr pro místní rozvoj P. Němec

11. - 16. 3. 2004      ministr informatiky V. Mlynář

19. - 21. 12. 2004    ministr zahraničních věcí C. Svoboda

12. - 15. 9. 2005     oficiální návštěva prezidenta ČR V. Klause

20. 11. 2005            ministr zahraničních věcí C. Svoboda

21. - 23. 1. 2007     místopředseda vlády pro evropské záležitosti A. Vondra

9. - 11. 3. 2008       předseda vlády M. Topolánek

30. 11. - 1. 12. 2008 ministr zahraničních věcí K. Schwarzenberg

22. - 24. 4. 2009     premiér Mirek Topolánek

23. - 25. 6. 2009     místopředseda vlády a ministr zahraničních věcí J. Kohout

21. – 23. 7. 2009    předseda vlády J. Fischer

prosinec 2009         ministr pro lidská práva a menšiny M. Kocáb

leden 2010               ministr obrany M. Barták

26. - 27. 4. 2010     ministryně zdravotnictví D. Jurásková

4. – 6. 5. 2010         místopředseda vlády a ministr zahraničních věcí J. Kohout

23. – 27. 5. 2010     předseda Senátu P. Sobotka

6. – 7. 2. 2011          ministr obrany A. Vondra

22. – 24. 5. 2011      místopředseda vlády a ministr zahraničních věcí K. Schwarzenberg

26. – 27. 6. 2011      ministr kultury J. Besser

17. – 21. 7. 2011       ministr zemědělství I. Fuksa

15. – 16. 9. 2011       předseda vlády P. Nečas

31. 1. – 3. 2. 2012   místopředseda vlády a ministr zahraničních věcí K. Schwarzenberg

29. 5. – 1. 6. 2012   předsedkyně parlamentu M. Němcová

5. – 6. 5. 2013         místopředseda vlády a ministr zahraničních věcí K. Schwarzenberg

6. – 9. 10. 2013       prezident M. Zeman

12. – 13. 1. 2014      předseda vlády J. Rusnok a ministr obrany V. Picek (pohřeb A. Sharona)

10. – 14. 3. 2014    ministr zdravotnictví S. Němeček

16. – 23. 5. 2014     předseda Výboru pro zdravotnictví Poslanecké sněmovny R. Vyzula

30. 5. – 3. 6. 2014 delegace Ústavněprávního výboru Senátu

23. 7. 2014            skupina poslanců Poslanecké sněmovny

4. – 5. 11. 2014     ministr zahraničních věcí L. Zaorálek

9. – 14. 11. 2014   delegace Výboru pro bezpečnost Poslanecké sněmovny

25. 11. 2014         společné zasedání vlád v Jeruzalémě (předseda vlády B. Sobotka, mpř. vlády pro vědu, výzkum a inovace P. Bělobrádek,   ministr obrany M. Stropnický, ministr průmyslu a obchodu J. Mládek, ministr zemědělství M. Jurečka, ministr zdravotnictví S. Němeček, ministr kultury D. Herman, ministryně práce a sociálních věcí M. Marksová)

13. – 15.1. 2015      ministryně práce a sociálních věcí M. Marksová

17. 2. 2015               politický ředitel Ministerstva zahraničních věcí Václav Bálek

29. – 31. 3. 2015    náměstek ministra průmyslu a obchodu Tomáš Novotný a náměstek místopředsedy vlády pro vědu, výzkum a inovace Arnošt Marks

31. 3. – 1. 4. 2015    ředitel zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky Hynek Kmoníček

6. – 8. 6. 2015          ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek

6. – 8. 6. 2015          náměstek místopředsedy vlády pro vědu, výzkum a inovace Arnošt Marks

7. – 8. 6. 2015          politický ředitel Ministerstva zahraničních věcí Ivan Jestřáb

23. – 24. 6. 2015      ředitel Národního bezpečnostního úřadu Dušan Navrátil

28. – 30. 6. 2015      ministr kultury Daniel Herman

7. - 11. 9. 2015            místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jan Bartošek

6. – 9. 10. 2015          předseda zahraničního výboru Poslanecké sněmovny P ČR Karel Schwarzenberg

25. – 28. 10. 2015     ministr kultury Daniel Herman

25. – 28. 10. 2015     ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová

25. – 28. 10. 2015     ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová

25. – 28. 10. 2015     zástupkyně náměstkyně Sekce úřad ministerstva MZV Kristina Larischová

25. – 28. 10. 2015      ředitel odboru analýz a plánování MZV David Král

1. - 4. 11. 2015             Zemědělský výbor Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR

6.- 10. 3. 2016            Místopředseda Senátu P ČR B. Sobotka + Delegace Stálé komise Senátu pro rozvoj venkova

14. – 18. 3. 2016         ministr vnitra M. Chovanec

14. – 18. 3. 2016         ministryně práce a sociálních věcí M. Marksová

14. – 18. 3. 2016         policejní prezident T. Tuhý

3. – 4. 4. 2016             ministr zahraničních věcí L. Zaorálek

4. 4. 2016                     Česko-izraelské fórum

21. – 22. 5. 2016         společné zasedání vlád v Jeruzalémě (předseda vlády B. Sobotka, ministr průmyslu a obchodu J. Mládek, ministryně práce a sociálních věcí M. Marksová, ministryně pro místní rozvoj K. Šlechtová, ministr zdravotnictví S. Němeček, ministryně školství, mládeže a tělovýchovy K. Valachová, ministr životního prostředí R. Brabec, ministr kultury D. Herman, ředitel NBÚ D. Navrátil, náměstek ministra zahraničních věcí M. Tlapa)

18. – 21. 5. 2016         bývalý prezident V. Klaus

22. – 27. 5. 2016        Stálá komise Senátu pro krajany žijící v zahraničí

22. -27. 9. 2016          Parlamentní skupina přátel Izraele vedená R. Böhnischem

24. -27. 9. 2016          náměstkyně ministryně školství D. Prudíková na konferenci OECD

25. – 29. 9. 2016       náměstek ministra zahraničních věcí  M. Tlapa

15. -18. 11. 2016        předseda PS P ČR J.Hamáček

15.-18.1.2017             ministr obranyM. Stropnický

28.2.2017                    P2P CZ-IL meziparlamentní konzultace

1.-3.3.2017                 místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace P. Bělobrádek

5.-9.3.2017                 výbor pro ŽP a Ústavněprávní výbor PS P ČR

13.-14.3.2017             ministr životního prostředí R. Brabec

20.-22.3.2017            národní protidrogový koordinátor J. Vobořil

24.-31.3.2017             generální ředitel HZS D. Ryba

4.-5.5.2017                 námětek ministra zahraničních věcí I. Šrámek

13.-17.5.2017              národní protidrogový koordinátor J. Vobořil

4.-9.6.2017                 náměstek ministra obrany T. Kuchta

22.-24.8.2017            ministr vnitra M. Chovanec a ministryně práce a sociálních věcí  M. Marksová

13.-14.9.2017            první místopředseda vlády a ministr životního prostředí R. Brabec

7.-11.11.2017             minisr kulutry D. Herman

7.-11.11.2017             ministryně práce a sociálních věcí  M. Marksová

19.-25.11.2017          první místopředsedkyně Senátu Miluše Horská

20.-26.5.2018           výbor pro veřejnou správu, územní plánování a životní prostředí Senátu Parlamentu ČR

2.-25.7.2018             předseda Senátu Milan Štěch

13.-14.11.2018           ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček

14.11.2018                  Česko-izraelské fórum

25.-28.11.2018          prezident Miloš Zeman

18.-20.2.2019           předseda vlády Andrej Babiš

22.-23.1.2020           předseda vlády Andrej Babiš u příležitosti World Holocaust Forum

 

Přehled návštěv představitelů Izraele v ČR

2. - 3. 2. 1990         místopředseda vlády a ministr financí Šimon Peres

9. - 11. 2. 1990       při návštěvě ministra zahraničí Mošeho Arense obnoveny dipl. styky

15. - 20. 10. 1991   izraelský prezident Chaim Herzog

4. - 8. 4. 1994         delegace izraelského Knesetu (předseda zahraničního a bezpečnostního výboru Ori Orr a M. Nissim)

19. - 23. 4. 1995     ministr školství a kultury A. Rubinstein

10. - 14. 1. 1996     prezident Ezer Weizman

srpen 1996              soukromá návštěva bývalého ministra zahraničí E. Baraka

8. - 10. 7. 1998       ministr spravedlnosti C. Hanegbi

25. - 27. 1. 2000     místopředseda vlády a ministr zahraničí D. Levy

15. - 16. 10. 2001   účast místopředsedy vlády a ministra zahraničí Š. Perese na Fóru 2000

leden 2004              zasedání komise bilaterální vojenské spolupráce v Praze

15. - 17. 6. 2004     místopředseda vlády a ministr zahraniční Silvan Šalom

30. 5. 2007              izraelská ministryně zahraničních věcí C. Livni

30. - 31. 3. 2009     státní návštěva prezidenta Izraele Šimona Perese

6. 5. 2009                izraelský ministr zahraniční věcí Avigdor Lieberman

13. 10. 2009            místopředseda vlády a ministr obrany E. Barak

20. 9. 2010              místopředseda vlády a ministr zahraničních věcí A. Lieberman

únor 2011               místopředseda vlády a ministr pro zpravodajské služby a jadernou energetiku D. Meridor

7. – 8. 4. 2011         předseda vlády B. Netanjahu

listopad 2011          místopředseda vlády a ministr pro strategické otázky M. Ja‘alon

17. 5. 2012              společné zasedání vlády ČR a Izraele pod vedením premiérů obou zemí

5. 12. 2012              pracovní návštěva předsedy vlády B. Netanjahua

7. – 8. 8. 2014         lídr parlamentní opozice J. Herzog

7. – 10. 9. 2014       předseda Knesetu Y. Edelstein

18. – 19. 12. 2014   ministr zahraničních věcí A. Liberman

21. – 22. 10.2015     prezident Reuven Rivlin

23. 6. 2016              konzultace politických ředitelů MZV IL a V4 v Praze

25.-27.6.2017         ministr pro vědu, technologie a vesmír O. Akunis