english  日本語  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: © Velvyslanectví ČR v Tokiu
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Panelová prezentace k 100. výročí navázání diplomatických vztahů mezi Českou republikou a Japonskem na Josai univerzitě v Tokiu

V prostorách prestižní tokijské Josai universitě v Tokiu bude ve dnech 30. 3. – 8. 4. 2020 vystavena panelová prezentace k 100. výročí navázání diplomatických vztahů mezi Českou republikou a Japonskem.
 

V lednu t.r. jsme si připomenuli 100. výročí od oficiálního navázání diplomatických vztahů mezi Českou republikou a Japonskem. K tomuto významnému výročí byla připravena panelová prezentace, zachycující některé významné okamžiky ze  společné vzájemné stoleté historie, a to v plné jejich šíři nejenom vztahů diplomatických, ale i obchodních, kulturních, školských a sportovních.

Logo 100. výročí navázání diplomatických vztahů s Japonskem

Tato panelová prezentace by měla putovat v rámci letošního jubilejního roku po celém Japonsku, aby se s ní mohli seznámit japonští občané v jednotlivých místech Japonska.

Na začátku měsíce dubna bude tato panelová prezentace umístěna v prostorách jedné z nejprestižnějších japonských univerzit, kde se s ní budou moci seznámit kromě jejich studentů a profesorů, i návštěvníci univerzity.