english  日本語  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Setkáním českých studentů v Japonsku s velvyslancem Tomášem Dubem a jeho týmem

Dne 17.listopadu proběhlo v reprezentačních prostorech českého velvyslanectví v Tokiu setkání českých studentů s velvyslancem Tomášem Dubem a jeho týmem. Společně tak oslavili státní svátek a připomněli si Den boje za svobodu a demokracii.
 

Připomenutí a oslava českého státního svátku Dne boje za svobodu a demokracii - 17. listopadu – proběhla setkáním českých studentů v Japonsku s velvyslancem Tomášem Dubem a jeho týmem. Jednalo se o unikátní akci, první svého druhu v tomto složení a při tak významné příležitosti, která proběhla v reprezentačních prostorech zastupitelského úřadu v Tokiu.

Oslava státního svátku 17.11.2015

Oslava státního svátku 17.11.2015

Základy vynikajících česko-japonských vztahů tvoří demokracie a uznávání společných hodnot, které bychom neměli, nebýt 17. listopadu 1989 a Sametové revoluce. A těžko bychom měli tolik českých studentů v tak významné zemi, jakou je Japonsko. Kromě pohledu do historie a zdůraznění její důležitosti pro současnost, bylo setkání věnováno tématu budoucí spolupráce mezi velvyslanectvím a mladou českou enklávou, kterou v zemi vycházející slunce máme.

17.11.2015 Setkání se studenty na českém velvyslanectví v Tokiu 1

17.11.2015 Setkání se studenty na českém velvyslanectví v Tokiu 1