english  日本語  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Společný seminář Yokohamské univerzity a Vysoké školy báňské

7. mezinárodní seminář "Nové metody poškození a analýzy poruch konstrukčních dílů 2016" probíhá po dobu čtyř dnů od 1. listopadu 2016, na Mezinárodní Univerzitě v Yokohamě.

Stejná dílna, denní vědci a inženýři našli v tomto oboru se zaměřením na Česká republika dvou Kakoku Ostrava Technické univerzity (Česká republika, inter-univerzitní partnerské univerzity) shromáždili v, které byly drženy v každé dva roky od prvního kola 2004 rok. 7. a držel v Japonsku, VŠB-TU Ostrava, Fakulta metalurgie a materiálového inženýrství, spoluorganizovaná univerzity Fakulty strojní a vědy a Institute for Advanced Research, Ministerstvem zahraničních věcí, rezidentní Velvyslanectví České republiky, Yokohama úmluvy a návštěvníci Bureau sponzorované získávání, to vedlo k konalo v Yokohama National University. V souladu s konáním dílny 1. listopadu, Tomas Dupu velvyslanec pronesl řeč, přeji úspěch a rozvoj budoucnosti studie obou škol. Kromě toho se také podílel na galavečeři dne 3. listopadu, byl slavit úspěch workshopu spolu s dotčenými stranami.

Dnešní vědci a inženýři v 

U příležitosti konání workshopu pronesl velvyslanec České republiky v Japonsku Tomáš Dub projev, ve které popřál oběma školám mnoho úspěchů v budoucím rozvoji. Pan Dub se také zúčastnil večeře se zástupci obou univerzit, kterou byl ukončen velmi úspěšný průběh workshopu.

Workshop

Workshop

Workshop

Workshop

 

Workshop

Workshop