english  日本語  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

České firmy se zúčastnily veletrhu Nanotech 2018 v Tokiu

Ve dnech 14. února 2018 - 16. února 2018 se v Tokiu na výstavišti Big Sight uskutečnila tradiční přehlídka nanotechnologií pod názvem Nanotech 2018. Již tradičně se této významné akce zúčastnily také české firmy, a to jak v rámci oficiální české expozice, tak také mimo ni.

Pod názvem Nanotech se v Tokiu každoročně koná mezinárodní veletrh a konference, která patří k nejvýznamnějším příležitostem pro setkání technologických firem v celé Asii. V rámci letošního ročníku se na této akci představilo 650 vystavovatelů z 23 zemí celého světa a navštívilo ji přes 50.000 návštěvníků.

Česká republika se tohoto veletrhu na oficiální úrovni účastní již od roku 2012 a i v letošním roce byla zastoupena na úrovni národní expozice, zajištěné vládní agenturou CzechInvest. V jejím rámci se prezentovaly firmy NAFIGATE Corporation, Elmarco, SVCS, VYTEK, Regionální Centrum Pokročilých Technologií a Materiálů Olomouc a CEITEC Brno. Individuálně se pak na vlastním stánku svým japonským zákazníkům představila také firma Prusa Research, český výrobce 3D tiskáren pro široké využití.

Tento mezinárodní veletrh představuje pro české firmy jedinečnou příležitost navázat obchodní kontakty a představit se na jednom z nejvýznamnějších nanotechnologických fór v regionu, ne-li v celém světě. Více informací o akci můžete nalézt na webových stránkách veletrhu Nanotech.

 

Stanislav Beneš, obchodně-ekonomický rada, Velvyslanectví ČR v Tokiu

Galerie


Nanotech 2018