english  česky  日本語 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Český pavilon na veletrhu nanotech 2016 v Tokiu

Ve dnech 27. – 29. ledna 2016 se české firmy znovu zúčastní jednoho z nejvýznamnějších veletrhů nanotechnologií

nano tech 2016 bude 15. ročníkem největší nanotechnologické výstavy na světě. Současně patří mezi málo akcí, které úspěšně propojující aktuální výsledky výzkumu a vývoje, nové převratné technologie a průmyslovou produkci. Veletrh pokrývá všechny oblasti nanotechnologického trhu a vytváří množství příležitosti pro podnikatele i výzkumníky. Více informací o akci naleznete zde.

S potěšením Vás přivítáme v Českém pavilonu (plocha 6N-01), který představí české nanotechnologie už popáté v řadě. Akce letos patří do programu Českých oficiálních účastí Ministerstva průmyslu a obchodu, mezi další podporovatele patří kromě velvyslanectví ČR v Japonsku též agentura CzechInvest. Český nanotechnologický průmysl a R&D budou dále reprezentovat následující: Advanced Materials – JTJ, Contipro, CLUTEX, CRYTUR, Elmarco, Nanomembrane, Optaglio, Regionální centrum pro pokročilé technologie a materiály, SVCS, Svitap a Technologické centrum AV ČR.

Kromě toho společnosti členů České obchodní a průmyslové komory v Japonsku (http://www.cccij.com/inpage/cestina/) firmy Vytek Ltd. (http://www.vytek.co.jp/e_index.asp) a Czech Business Park Ltd. (http://japonsko.czbp.cz/) představí ve Venture pavilonu (stánek č. 6N-25-17) českou technickou keramiku ( ESTCOM CZ oxidová keramika a.s. (http://www.estcom.cz/cs/)) a vodíkové technologie (ÚJV Řež a.s. (http://www.ujv.cz/cz/)).