english  日本語  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Panelová prezentace ke 100. výročí navázání diplomatických vztahů s Japonskem putuje do města Sakai

V termínu od 11. července do 10. srpna 2020 se ve městě Sakai, kde byl na podzim loňského roku slavnostně otevřen Honorární konzulát ČR, v Sakai Rissho no Mori Plaza, protne hned několik kulturních akcí na počest významného česko-japonského výročí.
 

Logo 100. výročí navázání diplomatických vztahů s Japonskem

Logo 100. výročí navázání diplomatických vztahů s Japonskem

Jedná se o putovní panelovou prezentaci ke 100. výročí, kterou měli možnost shlédnout návštěvníci v Tokiu, v Toyamě a která v budoucích měsících zamíří i do dalších měst Japonska. Panelovou prezentaci si bude možné prohlédnout během července a srpna stejně tak jako výstavu Alfonse Muchy s názvem „Hajimete no Mucha”.

Hajimete no Mucha

Hajimete no Mucha

Hlavní program organizátoři akce směřují na začátek srpna a z důvodu mimořádných opatření ho z původně plánované Sakai Westy Hall přesunuli do Sakai Rissho no Mori Plaza. 8. 8. 2020 Sakai City Opera uvede Dvořákovu Rusalku a 9. 8. 2020 diváky potěší dva hodinové koncerty české hudby na oslavu 100. výročí, doprovázené ochutnávkou českého piva, vína a dalšího zboží. Celá akce bude probíhat za mimořádných hygienických opatření tak, aby byla pro hosty bezpečná, ale zároveň zábavná.

Rusalka

Rusalka