english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Konzulární poplatky

Výše správních poplatků za konzulární úkony je stanovena zákonem č. 634/2004 Sb. Přepočet na kanadské dolary se provádí vždy k 1. každého kalendářního měsíce v závislosti na aktuálním kurzu české koruny vůči kanadskému dolaru.

Úhradu poplatků lze provést následujícími způsoby:
- bezhotovostně platební kartou; v takovém případě je účtována částka v CZK nebo EUR dle platného sazebníku (účtovaná částka nezahrnuje bankovní poplatky za konverzi měn, ty jsou účtovány bankou držitele karty). Přijímány jsou všechny hlavní platební karty: Visa, Visa Elektron, Mastercard, Maestro, Diners Club International, UnionPay, Discover, JCB;
- hotově;
- money order;
- certified check (osobní šeky nepřijímáme).

Posíláte-li platbu poštou mějte prosím na paměti, že každého prvního v měsíci se podle aktuálního směnného kurzu zveřejňuje nový sazebník poplatků. Sazby se tak mohou mírně změnit a nedosahuje-li vaše platba dostatečné výše, může se stát, že Vaše žádost nebude uskutečněna. V takovýchto případech doporučujeme poslat poplatky dostatečně včas před koncem měsíce anebo hned na jeho začátku po vyhlášení nových aktuálních poplatků.

přílohy

Poplatky srpen 2022 121 KB PDF (Acrobat dokument) 1.8.2022