english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Generální konzulát České republiky v Torontu a CzechTourism USA s působností pro Kanadu zvou na veletrh Incentive Works 2018 v Torontu

Generální konzulát České republiky v Torontu a Zahraniční zastoupení CzechTourism USA s působností pro Kanadu nabízejí českým subjektům možnost účasti na veletrhu Incentive Works, který se koná v Torontu 14. a 15. srpna 2018 a zaměřuje se na segment MICE.  
 

Charakteristika veletrhu:

Termín: 14. - 15. srpna 2018
Místo: Metro Convention Centre, Toronto, Kanada
Web: http://www.incentiveworksshow.com/

Zaměření: MICE segment, incentivní turistika. Jedná se o největší veletrh zaměřený na incentivní turistiku v Kanadě, který se koná déle než 25 let – veletrhu se účastní zástupci více než 700 společností. Veletrh zahrnuje dva dny aktivního networkingu formou B2B schůzek a účast na konferenci. Jde o profesionálně zaměřený veletrh, mezi účastníky převažují Event Planners. V rámci kanadské incentivní turistiky je přitom Česká republika jednou z populárních evropských destinací.

Předpokládá se, že pro české vystavovatele bude na okraj veletrhu zorganizováno networkingové setkání s potenciálními kanadskými partnery, a to v pondělí 13. srpna.

Stánek: Jedná se o akci realizovanou jako projekt ekonomické diplomacie, nikoliv o oficiální veletržní expozici CzechTourism či národní oficiální účast, a proto bude vystavovatelům k dispozici základní stánek s běžným vybavením.

CzechTourism ve spolupráci s Generálním konzulátem ČR v Torontu zajišťuje dva stánky o velikosti cca 3 x 3m (10 x 10 stop), kde bude každému vystavovateli k dispozici polovina stolu (cca 60 cm) a židle.

Forma účasti:
Předpokládá se účast 4 spoluvystavovatelů. Přihlášky budou posuzovány dle data přijetí.

Cena za účast: 12 000 Kč (prostřednictvím agentury CzechTourism, vystavovatelé si dále hradí vlastní náklady pobytu – letenku, ubytování, dopravu v místě)
Termín pro přihlášení: 30. 6. 2018 (viz kontakt níže, prostřednictvím agentury CzechTourism)

V rámci veletrhu je také možné zajistit inzerci v příloze časopisu Meetings and Incentive Travel (detaily viz kontakt níže).

 

Více informací:
Jiří Dužár
digital & strategy manager, CzechTourism USA s působností pro Kanadu
e-mail: duzar@czechtourism.com

David Müller, ekonomický diplomat
Generální konzulát ČR v Torontu
email: david_muller@mzv.cz