english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Největší kanadský těžařský veletrh PDAC Convention proběhne v Torontu v březnu 2020

Největší těžařský veletrh v Kanadě, PDAC Convention, proběhně na začátku března v hlavním městě provincie Ontario, Kanadě. Jde o nejlepší příležitost pro zájemce o kanadský trh či společnosti hledající nové partnery na kanadském trhu v oblasti důlního průmyslu, těžařství a poskytování souvisejících služeb.

 

V rámci projektu ekonomické diplomacie, podpořeného Ministerstvem průmyslu a obchodu a Ministerstvem zahraničních věcí ČR, bude pro české společnosti zajištěna zdarma účast na českém národním stánku, stejně jako je možnost prezentace na společném stánku Evropské unie.

Bližší informace o veletrhu je možné nalézt na stránkách PDAC. Veletrh, který proběhne ve dnech 1. - 4. března, nabízí možnost setkání s více než 1100 vystavovateli a téměř 30 000 odbornými návštěvníky ze 130 zemí.

V případě zájmu je možné se obracet na Generální konzulát ČR v Torontu (David Müller), který může, ve spolupráci s zahraniční kanceláří agentury CzechTrade v Calgary (Jerry Jelínek), poskytnout další podporu dle domluvy.