english  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: (@MZV)
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Příležitost zúčastnit se největší technologické konference v Severní Americe

Generální konzulát Toronto a agentura CZechInvest nabízí českým startupům možnost účasti na nejrychleji rostoucí technologické konferenci v Severní Americe, Collision 2019, která se uskuteční v Torontu ve dnech 20. - 23.5. 2019. Startupy se mohou zapojit do konference v rámci projektu ekonomické diplomacie, stejně jako se mohou přihlásit o podporu v rámci programu CzechDemo (viz níže).

Konferenci, kterou připravuje stejný tým, jako Web Summit, navštívilo v roce 2018 přes 25 000 návštěvníků, včetně CEO největších globálních společností i nejrychleji rostoucích startupů. Konference bude poprvé v Torontu, srdci kanadského technologického boomu. I když je kanadská technologická scéna menší, než například ve Spojených státech, tempo jejího růstu patří k nejdynamičtějším. Collision je přitom severoamerickou konferencí, která se do Toronta přestěhovala právě ze Spojených států. Nyní je tak ta správná chvíle využít příležitosti k navázání kontaktů v celé Severní Americe.

 

Nabídka účasti

 

Mezi návštěvníky se řadí více než 5000 CEO, zástupci téměř 6000 společností z více než 120 zemí, napříč sektory. Konference se nesoustředí přitom jen na jeden tematický obor, ale představuje 14 různých, vzájemně propojených konferencí.

Mezi účastníky patří společnosti jako IBM, Amazon, Google, Siemens, Facebook, Cisco, Intel a další, stejně jako start-upy typy Revolut, Uber, Trello, Stripe, Waze a mnohé další. Akce je typická vynikajícím mediálním pokrytím (WSJ, Forbes, NY Times, BBC, CNN, Reuters, Euronews), stejně jako účasti investorů, včetně velkých venture fondů.

Na konferenci je možné získat také příspěvek na letenku prostřednictvím programu CzechDemo – přihlášky možno podávat do 5.2.2019 (!!) zde.

V případě zájmu Agentura CzechInvest/Generální konzulát ČR v Torontu poskytnou asistenci při zajištění schůzek s místními inkubátory/akcelátory, případně další podporu dle potřeby.

Pro další informace je možné se obrátit na: Evu Jungmannovou, CzechInvest, email či Davida Müllera, Generální konzulát ČR v Torontu, email.

 

 

David Müller, ekonomický diplomat, Generální konzulát ČR v Torontu