english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Veletrh The Buildings Show opět fyzicky: příležitost v kanadském stavebním sektoru

The Buildings Show se vrací ve fyzické podobě do Toronta v datech 1. – 3. prosince 2021. Vzhledem ke stále otevřeným kanadským hranicím se mohou české firmy zúčastnit veletrhu snadno a bez karantény, s podporou projektu ekonomické diplomacie.  

Největší kanadský stavební veletrh The Buildings Show se v letošním roce koná opět fyzicky v centru Toronta a nabízí tak českým společnostem jedinečnou příležitost k navázání kontaktů v oboru. Generální Konzulát ČR v Torontu spolu s Ministerstvem průmyslu a obchodu a agenturou CzechInvest připravuje účast formou národního stánku s prezentací vystavujících společností a s finanční podporou z projektu ekonomické diplomacie. Bude tak zajištěna ukázka českého stavebnictví a zejména navázaných řešení, která jsou schopna uspokojit náročný trh kanadského stavebnictví.

The Buildings Show se již 30 let účastní klíčoví experti a dodavatelé v oblasti stavebnictví, architektury, designu, správy budov a renovací. Veletrh pokryje čtyři hlavní témata: Construct Canada (komerční stavby), HomeBuilder & Renovator (rezidenční stavby), PM Expo (Property & Facility Management), World of Concrete, přinese také rozsáhlý doprovodný program. Sektor stavebnictví tvoří 7,5 % kanadského HDP a Toronto je dynamicky rostoucím městem s třetinou jeřábů z celé Severní Ameriky. Kanadská vláda zároveň klade důraz na udržitelná řešení ve stavebnictví, což podpořila fondem na snižování energetické náročnosti budov, jak jsme v minulosti informovali zde. Veletrh tedy zachytí klíčové trendy v zemi a přinese nejnovější informace o příležitostech pro české společnosti.

V případě zájmu kontaktujte Obchodní a investiční úsek na GK Toronto na adresu eva_bartonova@mzv.cz do 29. 10. 2021.