english  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Konzulární den v Edmontonu

Ve dne 27. října 2022 proběhne v Edmontonu konzulární den, během kterého si budou moci čeští občané vyřídit vybrané konzulární záležitosti.

Konzulární hodiny: 9:00 - 12:00.

Místo: Coast Edmonton Plaza Hotel by APA - 10155 105th Street Edmonton Alberta T5J1E2

Přehled konzulárních úkonů:

-  ověřovací úkony – ověření podpisů, potvrzení o žití pro účely výplaty důchodu, ověření kopie, ověření překladu, superlegalizace kanadských veřejných listin (následuje po ověření listiny kanadským úřadem Global Affairs Canada)

agenda Czechpoint – nabírání žádostí o výpis z trestního rejstříku

 

Žadatelé se ke schůzce objednávají předem prostřednictvím e-mailu: toronto.appointment@mzv.cz – v předmětu prosím napište EDMONTON. Za tímto účelem je třeba nahlásit: (1) jméno a příjmení, (2) kontaktní telefon a (3) o jakou konzulární službu máte zájem. Přesný čas schůzky vám bude následně oznámen. Doporučujeme se objednat co nejdříve (nejpozději však 21.10.), konzulární služby bude možné poskytnout pouze objednaným žadatelům.

 

Upozornění: přineste s sebou platný doklad totožnosti a jeho kopii (např. cestovní pas nebo občanský průkaz). Platba konzulárních  poplatků je možná pouze v hotovosti v CAN dolarech. Aktuální výši konzulárních poplatků najdete zde.

Před schůzkou doporučujeme zkontrolovat náležitosti Vašich žádostí na webových stránkách GK Toronto.

Z časových důvodů nelze poskytovat právní poradenství (rozvody, dědické řízení).

přílohy

Konzulární poplatky říjen 2022 302 KB PDF (Acrobat dokument) 30.9.2022