česky  français 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Vystoupení kouzelnice Adély Svobodové pro základní školu Bourguiba v Ksibet el Mediouni navštěvovanou dětmi českých krajanů.

Do Tuniska zavítala na 2.mezinárodní festival magie v Sousse česká kouzelnice, slečna Adéla Svobodová, které se podařilo okouzlit nejen návštěvníky festivalu (28.-29.1.2018), ale i publikum žáků základní školy v Ksibet el Mediouni, navštěvovanou dětmi českých krajanů.

V letošním roce se festivalu magie v Sousse účastnilo, vedle kouzelníků z Francie, Itálie, Ruska  a Tuniska i Česko, reprezentované kouzelnicí slečnou Adélou Svobodovou. Festival měl v Sousse již druhý ročník a v jeho průběhu se uskutečnila 4 vystoupení, mimo náročný program nám slečna Adéla vykouzlila úsměv na školní besídce dětí ze základní školy Burguiba v Ksibet el Mediouni, navštěvované dětmi českých krajanů. V této škole budeme v tomto roce implementovat malý lokální projekt zaměřený na realizaci vzorové třídy základní školy a besídka pro děti této školy symbolicky odstartovala jeho implementaci.

Publikum malých kouzelníků...

Publikum malých kouzelníků...

Děkujeme slečně kouzelnici Adéle Svobodové za její vystoupení, které mělo u "malých kouzelníků", kterým začínají školní prázdniny, velký úspěch. 

Autor: Pavel Černý, velvyslanectví v Tunisu