монгол  česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Mineclosure2021.com
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Mezinárodní konference Mine Closure 2021

Kdy: 17.08.2021 - 19.08.2021, Kde: Ulánbátar, Mongolsko

Velvyslanectví České republiky v Mongolsku zve české firmy k účasti na mezinárodní konferenci Mine Closure 2021 (ICMC), která se uskuteční 17.—19. srpna 2021 v Ulánbátaru. Jedná se o první akci tohoto druhu pořádanou v Asii, jejíž formát bude v hybridním režimu, nabízí tedy možnost osobní i virtuální účasti.

Konferenci spolupořádá Mongolská univerzita vědy a technologií, Australské centrum pro geomechaniku, Univerzita v Readingu a Qualified Mining Consulting (QMC). Akci podporují velvyslanectví Austrálie, Spojeného království a České republiky v Ulánbátaru a Mongolská obchodní databáze.

Každoroční ICMC je největší událostí světového těžebního průmyslu. Účastníci mají příležitost získat nové kontakty, dozvědět se o nejmodernějších způsobech uzavírání dolů, osvědčených postupech, úspěších a technických průlomech v tomto odvětví.

Participující firmy dostanou prostor pro výměnu svých nápadů a dozvědí se novinky z oblasti vývoje uzavírání dolů. Světoví odborníci akci obohatí svými prezentacemi o nejnovějších trendech v plánování a uzavírání dolů, technologiích a procesech, které Vám mohou pomoci vytěžit maximum ze země bohatého na minerály jakou je Mongolsko.

Konference se bude zaměřovat na následující témata:

Přínosné využívání půdy důlních lokalit a obnova ekosystémů

Financování uzavírání dolů

Zapojení komunity do uzavírání dolů a sociální odpovědnosti podniků

Dlouhodobé hospodaření s povrchovými a podzemními vodami v uzavřených dolech

Rizika a odpovědnosti plynoucí z uzavírání dolů

Regulační problémy a globální standardy pro uzavírání dolů a předávání péče

Uzavření dolu a postupná rehabilitace

Uzavření dolu a odkaliště

Monitoring uzavřeného dolu

Pro sponzory

V případě zájmu propagovat produkt nebo službu vaší společnosti nás můžete kontaktovat. Máme k dispozici celou řadu sponzorských a výstavních příležitostí a aktivně se snažíme vytvářet nová partnerství. Další informace naleznete na webové stránce: https://mineclosure2021.com/announcement/, nebo nás můžete kontaktovat telefonicky na: (+976) 99066062, 99119657, 99055212, anebo prostřednictvím e-mailu: mineclosure2021@qmc.cz.

Registrace bude probíhat do 30. července 2021.