монгол  česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Mongolia Mining 2021
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Veletrh „Mongolia Mining 2021“

Kdy: 01.09.2021 - 03.09.2021, Kde: Ulánbátar, Mongolsko

Velvyslanectví České republiky v Ulánbátaru informuje české zájemce a odborné firmy o konání 10. ročníku  mezinárodního veletrhu „Mongolia Mining 2021“ v Ulánbátaru ve dnech 1. - 3. září 2021. Jmenovaný veletrh je jednou z nejvýznamnějších výstavních akcí se zaměřením na těžební průmysl v Mongolsku.

Díky obrovskému nerostnému bohatství Mongolska a souvisejících atraktivních příležitostí k těžbě a zpracování nerostných surovin se veletrh těší pozornosti všech předních těžařských firem. Veletrh má návaznost na klíčový těžební sektor určující ekonomickou prosperitu země a z uvedeného důvodu je jeho realizace pro mongolskou vládu prioritní. Veletrh má tradičně plnou podporu vlády a ministerstev.

V souvislosti se situací pandemie COVID19 dosud není stanoveno, zda do doby konání veletrhu budou fungovat komerční lety, které by umožnily přílet zástupců českých firem. Pokud do konání veletrhu nebudou zprovozněny mezinárodní lety, bude možné se veletrhu účastnit formou prezentací katalogů a videí na stánku, který by si české firmy společně pronajaly. V takovém případě bude Velvyslanectví České republiky v Ulánbátaru připraveno pomáhat českým firmám s organizací účasti na stánku formou předložení katalogů nebo zajištěním promítání prezentací českých firem. V případě potřeby rozšířené asistence v dalších věcech může velvyslanectví pomáhat dle konkrétní dohody.

Více informací o připravovaném ročníku tohoto mezinárodního veletrhu lze nalézt na http://mongolia-mining.com/. Vzhledem k důležitosti a významu veletrhu „Mongolia Mining 2021“ velmi doporučujeme českým firmám, aby se veletrhu zúčastnily. České firmy mohou potvrdit svůj zájem na e-mail velvyslanectví Tserendulam_Jamsran@mzv.cz .