na_celou_sirku
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Přátelské utkání klubu Amfora se San Marinem

Kdy: 30.04.2017, Kde: Říčany u Prahy

Dne 30. dubna 2017 se v Říčanech u Prahy uskutečnilo odvetné utkání fotbalového klubu Amfora s klubem ASCO 35 ze San Marina.

Po úvodu, kdy zazněly hymny České republiky a Republiky San Marino (RSM), proběhl slavnostní výkop za účasti velvyslance ČR při RSM JUDr. Pavla Vošalíka. Ten společně s velvyslancem RSM v ČR P. Giacominim, starostou Říčan Vladimírem Kořenem a prezidentem FAČR Miroslavem Peltou poskytl této sportovní akci záštitu.

Vedení se ujali hosté hned v 11. minutě díky gólu bývalého kapitána regenta Oscara Miny, domácí Amfora pak vyrovnala ve 2. poločase a zápas skončil nerozhodně 1:1.

Zápas byl již 2. příležitostí pro oba fotbalové kluby změřit své síly. Kluby Amfora a ASCO 35 se na hřišti poprvé potkaly v červenci loňského roku v San Marinu. O návštěvě Amfory v San Marinu jsme psali zde