deutsch  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: © Internationales Forum Mechatronik
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

B2B jednání při Mezinárodním fóru mechatroniky

Jako součást konference „Internationales Forum Mechatronik“, která se koná od r. 2005 střídavě v Rakousku, Švýcarsku a Německu, proběhnou firemní B2B jednání v prezenční i online formě, která jsou pro účastníky zdarma. Konference se letos uskuteční 23.-24.9.2020 v Linci na Univerzitě Johanna Keplera.
 

Jednotlivá B2B jednání trvají 20 minut a jsou na programu 23.9. od 10:30 do 13:30 hod. Jejich hlavními tématy budou vývoj digitálních produktů, digitální dvojčata, modelování a simulace, snímání, mechatronické systémy, automatizace a pohony, robotika, chytrá výroba, umělá inteligence pro průmyslová odvětví a průmyslové služby a údržba. Cílovou skupinou jsou firmy, start-upy, výzkumné instituce a klastry.

Pro účast na jednáních je nutná registrace. V případě osobní účasti je možná do 17.9.2020, u online účasti je registrace otevřena do 21.9.2020. Po registraci účastníci mohou zveřejnit svůj firemní profil spolu s informací o hledaných obchodních partnerech a zamluvit si jednání. Účast na jednáních je zdarma. Více informací a registrační formulář naleznete zde.

Samotná konference je zpoplatněna a vyžaduje separátní registraci. Organizátory konference jsou Cluster Mechatronik & Automation (Bayern), Mechatronik-Cluster (Ober- und Niederösterreich), Verein Swiss Mechatronics (Schweiz), Kompetenznetzwerk Mechatronik in Ostbayern (Bayern), Standortagentur Tirol - Cluster Mechatronik (Tirol) a IDM Südtirol - AltoAdige - Noi Techpark (Sütdirol). Informace o konferenci jsou dostupné na stránce www.mechatronikforum.net

 

 

Obchodně-ekonomický úsek, Velvyslanectví ČR v Rakousku