deutsch  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: © ZÚ Vídeň

6. ročník vědomostní soutěže TschechischQuiz 2020/21 zná vítěze

S radostí vyhlašujeme výsledky letošního ročníku soutěže TschechischQuiz. Děkujeme všem účastníkům za podařené příspěvky!
 

Ve věkové kategirii A2 TschechischQuiz 2020/21 se umístily na prvních třech místech následující týmy:

 

1. STROHDINGER ze školy BHAK Waidhofen an der Thaya

1. VENINA ze školy BHAK Waidhofen an der Thaya

3. PIVNÍ ELITA ze školy BORG LINZ Hagenberg

 

Kompletní Výsledky (PDF, 471 KB) včetně bodového hodnocení poroty. Ceny obdrží všichni zúčastěnní žáci v průběhu června 2021.

BLAHOPŘEJEME!

 

Soutěž organizuje Velvyslanectví České republiky ve Vídni ve spolupráci s Jihomoravským krajem (věková kategorie 1) a Jihočeským krajem (věková kategorie 2), zároveň s podporou dolnorakouské zemské školské rady, hornorakouské zemské školské rady a vídeňské školské rady.


Učíš se ve škole češtinu a baví tě řešit záludné úkoly, ve kterých se můžeš poměřit se svými kamarády? Pak je to ta pravá příležitost pro tebe! Vědomoctní soutěž TschechischQuiz se bude konat i v příštím školním roce 2021/2022. Vítězné týmy získají hodnotné ceny, které podpoří jejich výuku češtiny a pomohou jim dále se zlepšovat!

Informace najdeš na našich webových stránkách na začátku školního roku!

Vítězové šestého ročníku soutěže TschechischQuiz převzali ocenění

thumb

Vítězové šestého ročníku vědomostní soutěže TschechischQuiz převzali z rukou diplomatky Velvyslanectví ve Vídni ocenění za svou práci. Na všechny účastníky čekaly věcné ceny, které soutěžícím pomohou nadále rozvíjet znalosti češtiny. Soutěž… více ►