deutsch  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: © ZÚ Vídeň
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Výuka českého jazyka (jako mateřského jazyka) na rakouských školách!

Navštěvuje Vaše dítě rakouskou školu a vy považujete za důležité, aby Vaše dítě znalo a umělo svůj mateřský jazyk – češtinu? 

Víte, že Školská rada města Vídeň (Stadtschulrat für Wien) nabízí zdarma výuku češtiny jako mateřského jazyka na školách? Neváhejte, přihlašte své dítě! 

Školská rada města Vídeň nabízí bezplatnou výuku mateřského jazyků na rakouských školách.  Výuka bude zajištěna dle zájmu o daný jazyk.  Pro přihlášení dítěte na výuku mateřského jazyka je nutné vyplnit níže přiložený podepsaný formulář a odevzdat jen na vídeňské škole, kterou Vaše dítě nyní navštěvuje nebo kterou bude navštěvovat a to nejpozději do 4. července 2015. Tento termín je důležitý pro zjištění počtu zájemců a zajištění výuky ve školním roce 2015/2016. Nebo formulář, vzhledem k blížícímu se konci školního roku a urychlení, zaslat emailem nebo poštou přímo na tuto adresu:

 

Dženita Özcan, M.A.
Stadtschulrat für Wien

Sprachförderzentrum Wien, Referat 4

Zieglergasse 49, 1070 Wien
+43664 88437277

Mail: dzenita.oezcan@sfz-wien.at

Neváhejte využít této možnosti zajistit Vašim dětem výuku jejich mateřštiny. Je dokázáno, že pro dítě je jednodušší učit se cizí jazyk, pokud se zároveň učí mateřský jazyk.

Bližší informace zde:

http://www.sfz-wien.at/http://www.schule-mehrsprachig.at/index.php?id=15

přílohy

formulář 140 KB PDF (Acrobat dokument) 20.6.2015