deutsch  česky 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: © Velvyslanectví ČR ve Vídni
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Letošní Svatováclavské posvícení proběhlo v režii Kraje Vysočina

Zahradu a společenské prostory Velvyslanectví ČR ve Vídni ve čtvrtek 26. září oživil již 21. ročník Svatováclavského posvícení. Letos se v jeho rámci představili hosté z Vysočiny v čele s hejtmanem Jiřím Běhounkem.

I v tomto roce české velvyslanectví pokračovalo v tradici oblíbeného Svatováclavského posvícení, během kterého se prezentují  české a moravské kraje. Letošního ročníku oslav svátku sv.Václava se ujal Kraj Vysočina, region na pomezí Čech a Moravy, tradiční most mezi českými zeměmi a Rakouskem.   

Pro odbornou veřejnost proběhla dopoledne v budově Českého centra prezentace turistické nabídky Kraje Vysočina. Středobodem večerní společenské akce pak byla nabídka špičkových gastronomických specialit, připravených žáky specializovaných středních škol v regionu. Kromě nich se mohli hosté seznámit s prezentací místních řemesel a turistických cílů či navštívit výstavu fotografií a improvizovaný, tematicky laděný fotografický atelier za celovečerního doprovodu hudební skupiny Horácká muzika.

přílohy

Katalog 4 MB PDF (Acrobat dokument) 27.9.2019

Galerie


Svatováclavské posvícení