česky  english

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Nabídka práce

Velvyslanectví ČR ve Washingtonu, DC, hledá zkušeného pracovníka na pozici Administrativní asistent/ka.

ADMINISTRATIVNÍ ASISTENT/KA

Náplň práce:

  • Zajišťování a koordinace sekretářských a administrativně-technických prací
  • Vyřizování administrativní agendy a zajišťování příchozí a odchozí korespondence
  • Aktivní komunikace při vyřizování a přepojování (většího) množství příchozích telefonických hovorů
  • Vítání a péče o návštěvy úřadu
  • Spolupráce na úkolech jednotlivých oddělení
  • Objednávání provozního materiálu a služeb

Požadujeme:

  • Reprezentativní a příjemné vystupování, diskrétnost
  • Komunikativnost a organizační dovednosti
  • Pozitivní přístup, samostatnost, multitasking, pečlivost a zodpovědnost
  • Dvojjazyčnost, český a anglický jazyk slovem i písmem
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Outlook)
  • Státní občanství US, případně CZ s povolením k dlouhodobému pobytu v USA
  • Flexibilitu a ochotu být na vyžádání přítomna/men na večerních a víkendových aktivitách úřadu
  • Minimálně tříletou praxi na obdobné pozici

Nabízíme:

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Různorodou práci
  • Plný pracovní úvazek
  • 20 dnů dovolené, 10 dnů indispozičního volna, volno ve státní svátky ČR
  • Zahájení pracovního poměru od 1. 5. 2021, případně dle dohody

V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis (v ČJ i AJ) s motivačním dopisem (v ČJ i AJ) a specifikací očekávaného platového ohodnocení na e-mail: fhu.washington@mzv.cz.

Termín pro doručení žádostí – 31. 3. 2021

Nabídka práce (PDF, 595 KB)