по-русски  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pozvání na videokonferenci s následným B2B jednáním s firmami z Chabarovské oblasti RF

GK Jekatěrinburg zve české firmy k účasti na videokonferenci s následným B2B jednání s firmami z Chabarovské oblasti.

Generální konzulát ČR v Jekatěrinburgu si Vás dovoluje pozvat v rámci programu PROPED na videokonferenci s následným B2B jednáním s firmami z Chabarovské oblasti. Konference je připravovaná ve spolupráci s českou Komorou SNS, Dálněvýchodní obchodní a průmyslovou komorou v Chabarovsku a za podpory Ministerstva zahraničních věcí ČR, Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Ministerstva vnějších ekonomických vztahů Sverdlovské oblasti a Gubernátora Čeljabinské oblasti.

B2B videokonference se bude konat dne 26.11.2020. Zahájení bude už v 08:00 hod českého času z důvodu časového rozdílu, kdy v Chabarovsku bude už 17 hodin. Po úvodním oficiálním zahájení a stručném představení českých firem prostřednictvím Komory SNS  bude následně vždy česká a ruská firma propojena do uzavřeného tzv. osobního kabinetu, ve kterém budou komunikovat pouze spolu navzájem po dobu 15 minut s každým partnerem. Každé české firmě budou vyhledáni Dálněvýchodní komorou 2-3 potenciální partneři na základě profilů a požadavků českých firem.

B2B videokonference proběhne na platformě programu ZOOM, přihlášeným účastníkům bude zaslána elektronická pozvánka k připojení do osobního počítače nebo do mobilu, ve kterém musí mít nainstalovaný uvedený program. Podrobnější časový rozpis jednotlivých setkání bude zaslán přihlášeným firmám nejpozději 3 dny před seminářem.

Počet českých účastníků je omezený na 10 firem. Neváhejte tedy dlouho se zasláním přihlášky. Tu najdete v příloze.

přílohy

Pozvánka Chabarovsk listopad 2020 32 KB DOCX (FILE_TYPE_DOCX) 22.10.2020