по-русски  česky 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pozvání na web seminář s firmami ze Sverdlovské a Čeljabinské oblasti RF

GK Jekatěrinburg zve české firmy k účasti na web semináři s firmami Sverdlovské a Čeljabinské oblasti.

Generální konzulát ČR v Jekatěrinburgu si Vás dovoluje pozvat v rámci programu PROPED na web seminář s firmami ze Sverdlovské a Čeljabinské oblasti. Seminář je připravován ve spolupráci s českou Komorou SNS, Uralskou obchodně průmyslovou komorou v Jekatěrinburgu, Jihouralskou obchodně průmyslovou komorou v Čeljabinsku a za podpory Ministerstva zahraničních věcí ČR, Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Ministerstva vnějších ekonomických vztahů Sverdlovské oblasti a Gubernátora Čeljabinské oblasti.

Seminář se bude konat dne 20.10.2020 (Jekatěrinburg) a 21.10.2020 (Čeljabinsk). Zahájení bude oba dny v 10:00 hod českého času. Po úvodním stručném představení českých a ruských firem (prostřednictvím Komory SNS, Uralské obchodně průmyslové komory a Jihouralské obchodně průmyslové komory) bude následně vždy česká a ruská firma propojena do uzavřeného tzv. osobního kabinetu, ve kterém budou komunikovat pouze spolu navzájem. Každé české firmě budou vyhledáni ruskými komorami 2-3 potenciální partneři na základě profilu a požadavků českých firem.

Web seminář proběhne na platformě programu ZOOM, přihlášeným účastníkům bude zaslána elektronická pozvánka k připojení do osobního počítače nebo do mobilu, ve kterém musí mít nainstalovaný uvedený program. Podrobnější časový rozpis jednotlivých setkání bude zaslán přihlášeným firmám nejpozději 5 dní před seminářem.

Počet českých účastníků je omezený na 10 firem  s každou ruskou oblastí. Neváhejte tedy dlouho se zasláním přihlášky. Tu najdete v příloze.

 

přílohy

Přihláška na web seminář 39 KB DOCX (FILE_TYPE_DOCX) 23.9.2020