česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: Jan Plešinger
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Zástupci jerevanské radnice a arménské vlády se seznámili s řešeními likvidace odpadů a s urbanismem v ČR

Delegace, která sestávala ze tří lidí z jerevanské radnice a jedné zástupkyně Ministerstva teritoriální správy a infrastruktury, navštívila západní Čechy a Prahu. V části věnované odpadovému hospodářství navštívili arménsští činitelé zařízení na energetické využití odpadu (dříve spalovny) v Chotíkově u Plzně a v Praze - Malešicích, energetický provoz včetně využití odpadu Vřesová Sokolovské uhelně, Pražské služby a sběrný dvůr v Praze Vysočanech, skládku v Ďáblicích a také odbory pražského magistrátu zodpovědné za odpady a městskou zeleň. V části věnované urbanismu a mobiliáři navštívila delegace IPR, dále firmu mmcité a její instalace v terénu a vedla hovor se specialisty na dopravní řešení a městskou infrastrukturu.

Delegace, která sestávala ze tří lidí z jerevanské radnice a jedné zástupkyně Ministerstva teritoriální správy a infrastruktury, navštívila západní Čechy a Prahu.

V části věnované odpadovému hospodářství navštívili arménsští činitelé zařízení na energetické využití odpadu (dříve spalovny) v Chotíkově u Plzně a v Praze - Malešicích, energetický provoz včetně využití odpadu Vřesová Sokolovské uhelně, Pražské služby a sběrný dvůr v Praze Vysočanech, skládku v Ďáblicích a také odbory pražského magistrátu zodpovědné za odpady a městskou zeleň.

V části věnované urbanismu a mobiliáři navštívila delegace IPR, dále firmu mmcité a její instalace v terénu a vedla hovor se specialisty na dopravní řešení a městskou infrastrukturu.