česky  hrvatski 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Oficiální účast českých firem v chorvatském městě Vodice

České firmy se již potřetí budou prezentovat na odborně obchodní konferenci s doprovodnou výstavou Aktuální problematika vodovodů a kanalizací, tentokrát v chorvatských Vodicích.

Česká oficiální účast na konferenci, která se uskuteční ve dnech 4. - 6. 10. 2017, se již tradičně koná s podporou Ministerstva průmyslu a obchodu ČR a sdružení SOVAK. Konference představuje platformu pro setkávání obchodních subjektů a odborné veřejnosti z oblasti vodního hospodářství a představuje tak pro zástupce českých firem významnou obchodní příležitost. Návštěvu společné české expozice a podporu firmám přislíbil velvyslanec ČR v Chorvatsku Vladimír Zavázal a ředitel CzechTrade v Chorvatsku Alan Novosad.

Na letošním ročníku se v rámci společné expozice vedle SOVAKU představí 7 společností, mezi nimi firma EUTIT s.r.o., vyrábějící dlaždice, potrubí z taveného čediče a kanalizace, firma HSI com s.r.o., která dlouhodobě působí na trhu informačních technologií, firma Hidrostal Bohemia s.r.o., specializující se ve výrobě čerpadel odpadních vod a médií s obsahem pevných částic, dále firma VAPO, spol. s r.o. vyrábějící těsnící vaky potrubí, sanační pakry či zvedací vaky, inženýrská společnost Redrock Constrution s.r.o, zabývající se vývojem, výrobou, distribucí, prodejem a poradenstvím v oblasti produktů, materiálů a technologických řešení ve stavebnictví, firma HST Hydrosystémy s.r.o., orientující se na výrobu produktů, dodávky systémových řešení na klíč a inženýrské služby pro vodohospodářská zařízení v komunální i v průmyslové sféře a v neposlední řadě firma ASIO, spol. s.r.o., orientující se na čištění odpadních vod, úpravu vody a čištění vzduchu.

město Vodice