česky  hrvatski 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: BVV
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Pozvánka na Mezinárodní strojírenský veletrh 2022 do Brna

Ve dnech 4. – 7. října 2022 se na brněnském výstavišti uskuteční 63. ročník tradičního Mezinárodního strojírenského veletrhu MSV a rovněž specializované veletrhy FOND-EX, PLASTEX, PROFINTECH, WELDING a IMT .

Po loňském „covidovém“ ročníku se letošní MSV těší obrovskému zájmu domácích a především zahraničních vystavovatelů. Již dnes je vyprodáno téměř 95 % všech výstavních ploch a svoji účast potvrdily firmy z více jak třiceti zemí, mezi nimi i firmy z Chorvatska. Partnerem letošního veletrhu je významný francouzský region Auvergne-Rhone-Alpes, s hlavním městem Lyon.

Hlavními tématy letošního ročníku MSV jsou digitalizace výroby, cirkulární ekonomika a adaptace průmyslu na udržitelný rozvoj. Tradičním nosným tématem veletrhu je obrábění a sváření.

MSV je pořádán za podpory Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Ministerstva zahraničí ČR  a v úzké součinnosti se Svazem průmyslu a dopravy ČR, Hospodářskou komorou ČR a oborovými svazy. Zahajovacího dne MSV a Sněmu Svazu průmyslu ČR se zúčastní předseda vlády a ekonomičtí ministři vlády ČR.

Veletrh je možno využit k bilaterálním aktivitám na vládní nebo podnikatelské úrovní, k organizování obchodních misí v rámci projektu ekonomické diplomacie, návštěvám odborných novinářů a zejména k návštěvám potenciálních obchodních partnerů. Pro více informací se chorvatští partneři mohou obrátit na Velvyslanectví ČR v Záhřebu nebo přímo na organizátory MSV 2022.

Kontaktní spojení:
Velvyslanectví ČR  v Záhřebu
Josef Dvoraček
Ekonomski savjetnik 
Tel.: +385 1 617 6894
E-mail: commerce_zagreb@mzv.cz
www.mzv.cz/zagreb

Zasíláme i kontakt na organizátory MSV: Veletrhy Brno, a. s., Výstaviště 1, 603 00 Brno, Česká republika, tel.:  +420 5 4115 3102, e-mail: info@bvv.cz, smaixnerova@bvv.cz, www.bvv.cz).

 

Josef Dvořáček, ekonomický diplomat, Velvyslanectví ČR v Záhřebu