česky  hrvatski 

rozšířené vyhledávání
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Zajímavé příležitosti k prezentaci na chorvatském trhu

Pro všechny české zájemce níže uvádíme několik akcí, které je možné využít pro seznámení se s chorvatským trhem a možnostmi, které nabízí a také pro prezentaci vlastní nabídky.

  • 1. Možnost účasti českých firem a podnikatelů na 5th Adriatic Investment Forum „My Croatia 2030“. Bude se konat pod patronací prezidenta Chorvatské republiky Zorana Milanoviće ve dnech 18. – 19. května 2022 v Záhřebu v hotelu Westin.

Registrační rozhraní: https://www.adriatichealth.com/en/registration/register.html

  • 2. 37th International Scientific & Expert Meeting of Gas Professionals. Největší mezinárodní výstava a konference věnovaná plynárenství ve střední a jižní Evropě. Koná se v kongresovém centru hotelu Grand Hotel Adriatic v Opatiji ve dnech 11. – 13. května 2022. Více informací a registrace: Croatian Gas Center Ltd & Croatian Gas Association

Kontakt: Anita Dubravica Baričević, MBA, ředitelka
CROATIAN GAS CENTER Ltd.
Heinzelova 9, 10000 Zagreb
Tel: +385 1 6189-590
E-mail: Anita.DubravicaBaricevic@hsup.hr

Tato akce je zaměřená na turistický ruch především na rozvoj udržitelného turismu a prezentaci diverzifikace a kulturní prezentace v turismu a to na lokální, regionální a národní úrovni prostřednictvím promo filmů/videí. Nejlepší filmy / videa jak jednotlivců, tak i organizací a sdružení získavají ocenění!