česky  english  中文 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: GK Chengdu
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Chengdu ochutnalo české pivo v rámci akce Czech Beer Night 2021

Dne 23.9.2021 uspořádal Generální konzulát ČR v Chengdu představení českých pivovarů a českého piva v prostorách hotelu InterContinental Residences Chengdu.

V podvečer dne 23.9.2021 zahájil Generální konzulát ČR v Chengdu oslavu českých pivovarů a českých piv. Na slavnostním zahájení akce „Czech Beer Night 2021“ pozdravil přítomné hosty náměstek ministra zemědělství pan Jiří Šír prostřednictvím předtočeného videa a na místě pak generální konzulka Kateřina Vovková. V průběhu akce za doprovodu živé jazzové hudby mohlo více než 150 přítomných hostů ochutnat česká piva Pilsner Urquell, BrouCzech, Lobkowicz, Litovel, Primátor a Budvar. Ve vstupních prostorách hotelu InterContinental Residences byl vystaven nový model automobilky Škoda Auto Octavia Pro určený pro čínský trh a hosté mohli kromě piva ochutnat např. i českou Marlenku.

Akce, která se tradičně konala již po šesté, se zúčastnili představitelé místního ministerstva zahraničních věcí, zástupci business komunity a přátelé ČR. Mezi hosty sklidila akce znovu velký úspěch a Generální konzulát ČR v Chengdu bude české pivní značky i nadále v jihozápadní Číně usilovně podporovat.

Galerie


Czech Beer Night 2021_1