česky  english  中文 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: GK Chengdu
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Propagační akce Škoda Auto v provincii Yunnan

Ve dnech 21.–24. 1. 2018 se uskutečnila v jihočínské provincii Yunnan rozsáhlá prezentační a propagační akce automobilky Škoda. Cílem akce bylo představit automobilku zejména novinářům specializujícím se na oblast automobilového průmyslu. Pozvání na akci přijalo cca 20 novinářů či novinářských týmů z obrazových, tištěných či internetových médií s celočínskou působností.

Celá akce nesla souhrnný název „Škoda Classic Journey“. Důvodem pro zvolení tohoto názvu byla skutečnost, že prezentační jízda 17-ti automobilů značky Škoda dávala novinářům možnost si během akce vyzkoušet nejen nejnovější modely značky, jako jsou Superb či Kodiaq, ale i jízdu v historických vozech ze třicátých a padesátých let 20. století. Tyto historické automobily pocházely ze soukromých kolekcí čínských sběratelů automobilových veteránů.

Cílem akce bylo ukázat zejména čínské veřejnosti, že česká automobilová značka Škoda, která v letošním roce oslaví již 123 let své existence, má celosvětově jednu z nejdelších tradic výroby kvalitních vozů.

Na žádost společnosti Škoda Auto se akce zúčastnil i generální konzul ČR v Chengdu pan Karel Šrol, který měl v jejím průběhu v rámci workshopu prezentaci na téma historické tradice vozů značky Škoda v ČR a zároveň poskytl médiím na uvedené téma několik samostatných rozhovorů. Za automobilku Škoda se akce zúčastnil prezident Škoda China Ralf Hanschen, CEO Škoda China Michael Arndt a další experti a zástupci automobilky z ČR i z Číny.

 

Karel Šrol, generální konzul ČR v Chengdu

Galerie


Škoda auto v provincii Yunnan leden 2018