česky  english  中文 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: GK Chengdu
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

The Night of Czech Beer

Dne 18. srpna 2020 se v Chengdu uskutečnila již tradiční oslava českého piva, tentokrát s názvem „The Night of Czech Beer 2020“. 

Generální konzulát České republiky v Chengdu uspořádal v úterý, dne 18.8.2020, večerní společenský podnik „The Night of Czech Beer 2020“ spojený s koncertem místní populární hudební skupiny VC Band. Akce, odehrávající se v pěkných prostorách hotelu Intercontinental Residences Chengdu City Center, přilákala na dvě stovky hostů, mezi kterými byli zástupci firem, cestovních kanceláří, turistických operátorů, vládních a správních organizací působících v Sečuánu, jakož i představitelé místního diplomatického sboru (všichni v Chengdu přítomní generální konzulové) a akademických institucí. Pozitivní vyznění akce bylo umocněno faktem, že v době COVID-19 se jednalo o první tak velký podnik v Chengdu od ledna t.r.

V příjemné atmosféře, vytvořené jak kvalitní hudbou, tak výrobky českých firem jako jsou Plzeňský Prazdroj a.s., Budějovický Budvar n.p., Pivovar Nová Paka a.s., Primátor a.s. Jan Becher – Karlovarská Becherovka a.s., Palírna U Zeleného stromu a.s. se rozproudila živá diskuse mezi zúčastněnými a byla navázána řada užitečných kontaktů s významným obchodním potenciálem. Velký zájem vzbudil také vystavený model Škody Kodiaq GT, 380 TSI, 4x4 v atraktivní červené barvě, dodaný přímo na akci automobilkou Škoda Auto, a.s. 

Akce ukázala zvyšující se popularitu českého piva v Chengdu a naznačila potenciál, který se zde skrývá, ale jako již tradičně sloužila i k propagaci České republika coby atraktivní turistické destinace. Generální konzulát České republiky v Chengdu, který tuto akci uspořádal již popáté, bude možnosti českých pivních výrobků nadále podporovat a v příštím roce má v plánu rozšíření nabídky nápojů o další české značky, které mají zájem o atraktivní čínský trh.

Roman Musil, obchodní konzul

přílohy

Živá zábava hostů během večera 149 KB JPG (Obrázek / Fotka) 26.8.2020

Hosté se dobře bavili 113 KB JPG (Obrázek / Fotka) 26.8.2020

Vystavený vůz Škoda Kodiak GT 380 TSI 4x4 112 KB JPG (Obrázek / Fotka) 26.8.2020