česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: © MZV
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Turistická prezentace Discover Central Europe opět v Kuala Lumpur

Dne 27. září 2018 se uskutečnil v hotelu Renaissance Kuala Lumpur prezentační seminář pro malajsijské cestovní kanceláře s názvem Discover Central Europe. Seminář zorganizovala zahraniční kancelář CzechTourism v Hongkongu ve spolupráci s velvyslanectvím ČR v Kuala Lumpur jako součást roadshow po regionu JV Asie. Cílem projektu, který byl financovaný z prostředků na podporu ekonomické diplomacie, byla společná prezentace zemí Střední Evropy coby atraktivních turistických destinací a B2B matching s místními turistickými agenturami. Prezentaci navštívilo přes 80 malajsijských subjektů, z 9 firem, které přijely do Malajsie prezentovat svou nabídku, byla většina z České republiky.

Akci uvedl ředitel kanceláře CzechTourism v Hongkongu Jan Urban, národní turistické agentury ČR, Maďarska, Polska a Slovenska následně lákaly přítomné na historické památky a přírodní krásy zemí V4 a informovaly o portfoliu svých služeb v případě incomingové turistiky.

Navázání přímých obchodních kontaktů mezi prezentujícími komerčními subjekty a malajsijskými tour operátory bylo hlavním účelem celé akce. České subjekty, které prezentovaly své služby, zahrnovaly: Art of Travel, Eastern European Tours, Europe Express & East Europe Travel Service INT’L, ESTEC – DMC Central Europe, Euroguide Coach &Travel, Fashion Arena Prague Outlet, Golden Praha, Incoming and Incentive Tours, KOMPAS Praha.

V rámci B2B matchingu byly nabízeny jednotlivé zájezdové balíčky a také zvýhodněné ceny dopravy ze strany Turkish Airlines a Rail Europe. Prezentace byla podpořena nabídkou tradičních středoevropských jídel, která po konzultaci s velvyslanectvím ČR připravil hotel Renaissance KL.

Tento seminář se v Kuala Lumpur dlouhodobě těší velkému zájmu malajsijských cestovních kanceláří. Také letos se jednalo o projekt financovaný z prostředků na podporu ekonomické diplomacie Ministerstva pro místní rozvoj ČR a Ministerstva zahraničních věcí ČR.

Lenka Tomanová, Velvyslanectví ČR v Kuala Lumpur

Galerie


Discover Central Europe 2018