česky  english 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: www.pmfaiicsce.org
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Agrochemická konference a veletrh v Dillí

Kdy: 14.11.2019 - 15.11.2019

Dne 14. a 15. listopadu 2019 proběhne v Dillí 14. ročník Agrochemického veletrhu, a to pod záštitou indické Asociace výrobců pesticidů (Pesticides Manufacturers and Formulators Association of India). Dvoudenní výstava a konference bude zaměřena na aktuální situaci a vývoj v indickém agrochemickém průmyslu.

14. ročníku Agrochemického veletrhu se zúčastní přední indické společnosti z oblasti hnojiv, zemědělské chemie a pesticidů. Návštěvníci budou mít jedinečnou příležitost diskutovat své obchodní zájmy a případné dodávky produktů přímo se zástupci jednotlivých firem. K dispozici bude 54 výstavních stánků zaměřených výhradně na materiály potřebné pro zemědělství, například hnojiva, biologické pesticidy a jiné agrochemické látky.

Asociace výrobců pesticidů sdružuje přes 250 indických producentů, distributorů a obchodníků s pesticidy. Spolupracuje s výzkumnými centry a asociacemi stejného zaměření v Indii i na celém světě.

Více informací je k dispozici na webových stránkách asociace www.pmfaiindia.org či přímo na webu Agrochemického veletrhu www.pmfaiicsce.org

 

Milan Dostál, ekonomický diplomat, Velvyslanectví České republiky v Dillí