Stálá mise České republiky při OSN v New Yorku

česky  english 

rozšířené vyhledávání

Zaměstnání v OSN

UPOZORNĚNÍ : Vzhledem k výskytu falešných nabídek zaměstnání a stáží v OSN upozorňujeme, že OSN nevybírá za přihlášky či jiné úkony přijímacího procesu žádné poplatky. OSN nikdy nevyžaduje sdělení čísel bankovních účtů uchazečů a dalších citlivých informací. OSN rovněž uchazečům nezajišťuje dopravu či ubytování na přijímací pohovory.Pokud se nabídky odvolávají na web či předpisy OSN a snaží se vylákat poplatky nebo citlivé informace, anebo nabízejí jménem OSN zajištění ubytování či letenek, jedná se o podvod.

 

UN HQ NY Manhattan

Foto: Archiv OSN

Přijímací proces do zaměstnání v OSN je pod drobnohledem členských států. V rámci probíhající reformy personální práce v OSN je kladen mimořádný důraz na transparentnost tohoto procesu. Veškeré úkony s přijímáním pracovníků probíhají on-line. Pohovory s předvybranými uchazeči rovněž probíhají po telefonu nebo ve video-konferenci po Internetu. Jen v konečných stupních výběrového procesu lze očekávat pozvání k pohovorům a to vždy přímo a oficiální cestou vůči přihlášeným osobám. Nikdy ne přes prostředníky nebo agentury.

Veškeré informace naleznete na webu OSN:

1/ VYBERTE SI ZE STOVEK AKTUÁLNÍCH VÝBĚROVÝCH ŘÍZENÍ ON-LINE !

https://careers.un.org/lbw/Home.aspx :

UN careers

 

2/ K zvláštní pozornosti doporučujeme:

Právě obsazované nejvyšší pozice D-2 v Sekretariátu OSN

Právě obsazované nejvyšší pozice D-1 v Sekretariátu OSN

a také:

Právě obsazované vysoké pozice P-5 v Sekretariátu OSN

 

 

 

3/ Nábor mladých zájemců o práci v OSN (ve věku do 32 let, s VŠ vzděláním a znalostí AJ a/nebo FJ). ČR bude účastníkem programu od poloviny roku 2014. Přijímací zkoušky v Praze proběhnou v prosinci 2014. Bližší informace vložíme i na tento web.

UN Young Professionals Programme

 

 

přílohy