česky  english  bahasa indonesia 

rozšířené vyhledávání

Konzulární informace

Konzulární oddělení Velvyslanectví České republiky v Jakartě
 
Adresa: Jl. Gereja Theresia 20, Menteng, Jakarta 10350
Telefon: +62 8119 245 663; +62 8119 245 664
E-mail: jakarta@embassy.mzv.cz
Webové stánky: www.mzv.cz/jakarta
   
Úřední hodiny:

úterý a čtvrtek: 13.30-14.30 hodin -  ověřovací úkony (ověření podpisu, ověření správnosti překladu, atd.)

pondělí-pátek: 14:30-15:30 hodin (telefonní infolinka konzulárního oddělení)

   
Konzulární oddělení:

V případě potřeby vyřízení matričních záležitostí kontaktujte konzulární oddělení napřímo e-mailem (viz e-mailová adresa výše) a domluvte se na individuálním termínu návštěvy.

   
Pohotovostní telefon:

+62 81 11 94 12 51 - pouze pro případy konzulární nouze českých státních příslušníků v konzulárním obvodu velvyslanectví (úmrtí, zranění, ztráta cestovního dokladu, apod.) mimo pracovní dobu konzulárního oddělení

Toto telefonní číslo není určeno pro sdělování obecných informací ohledně vízových žádostí nebo aktuálních podmínek vstupu na území Indonéské republiky. Prosíme, aby toto číslo bylo využíváno toliko v opodstatněných případech mimo pracovní dobu velvyslanectví. 

Pro běžné informace volejte na telefonní čísla uvedená výše.

   
Konzulární oddělení je uzavřeno během státních svátků ČR.

 

Žádosti o krátkodobá (schengenská) víza  lze podávat pouze prostřednictvím vízového centra operovaného outsourcingovou společností VFS Global v Jakartě. Pouze ve specifických případech (rodinní příslušníci občanů EU, humanitární případy hodné zvláštního zřetele) lze podat  žádost o krátkodobé (schengenské) vízum na Velvyslanectví České republiky v Jakartě.

Žádosti o krátkodobá schengenská víza se podávají na vízovém centru v Jakartě provozovaném outsourcingovou společností VFS Global na adrese:

Kuningan City, 1st and, Jl. Prof. DR. Satrio No.Kav. 18, RT.14/RW.4, Kuningan, Karet Kuningan, Setiabudi, South Jakarta City, Jakarta 12940

Schůzku za účelem podání žádosti o krátkodobé schengenské vízum je třeba si předem zarezervovat v online objednávacím systému: https://visa.vfsglobal.com/idn/en/cze/. Na tomto místě si dovolujeme upozornit, že zastupitelský úřad nespravuje objednávací systém vízového centra a není oprávněn do něj jakkoliv zasahovat.

Z kapacitních důvodů a s ohledem na výše uvedené není pracovníky konzulárního oddělení reagováno na e-mailové žádosti ohledně přidělení termínu podání vízové žádosti na vízovém centru. V těchto věcech je třeba kontaktovat přímo vízové centrum prostřednictvím  e-mailové adresy info.czechid@vfshelpline.com nebo telefonního čísla 6221 - 50957960 (08:00 – 12:00 a 13:00 – 16:00 hod. pondělí až pátek).

 

Žádosti o dlouhodobá víza a pobyty lze podávat pouze na Velvyslanectví České republiky v Jakartě na základě předem sjednaného termínu. 

Honorární konzuláty České republiky v konzulárním obvodu velvyslanectví nejsou oprávněny k příjmu a zpracování vízových žádostí.