česky  français 

rozšířené vyhledávání
na_celou_sirku
Foto: ZÚ Paříž
Upozornění na článek Tisknout Zmenšit písmo Zvětšit písmo

Český obranný a bezpečnostní průmysl se představil v plné síle na veletrhu EUROSATORY 2018 v Paříži

Mezinárodní veletrh obranného a bezpečnostního průmyslu EUROSATORY proběhl v termínu od 11. do 15. června 2018 na výstavišti Parc des Expositions de Paris Nord Villepinte.
 

Oficiální účast České republiky byla organizována v rámci projektů ekonomické diplomacie MZV ČR.

Letošní česká účast na veletrhu byla nejsilnější za celou dobu trvání veletrhu. Na oficiální expozici České republiky se prezentovalo pod patronací Ministerstva průmyslu a obchodu celkem 20 českých vystavovatelů společně a Asociací obranného a bezpečnostního průmyslu (AOBP). Na veletrhu se prezentovalo dalších 21 českých vystavovatelů na sdružených či jednotlivých vlastních expozicích.

11. června proběhlo v rámci veletrhu slavnostní otevření výstavy fotografií u příležitosti stého výročí založení Československa s podtitulem „ 100 let československého průmyslu se zaměřením na vojenství“. Hosty přivítal na slavnostním zahájení velvyslanec České republiky ve Francii Petr Drulák, ředitel Odboru průmyslové spolupráce Ministerstva obrany ČR Tomáš Kopečný, prezident AOBP Jiří Hynek a Karel Zděnovec z odboru zahraničně-ekonomických politik Ministerstva průmyslu a obchodu.

Velvyslanec Petr DRULÁK navštívil české vystavovatele na jejich expozicích společně s obchodním radou, Tiborem Opělou.

Dne 13. června se čeští vystavovatelé a jejich obchodní partneři zúčastnili koktejlu, který byl uspořádán v prostorách velvyslanectví. Účastníky akce přivítal velvyslanec Petr Drulák a prezident AOBP Jiří Hynek.

Tibor Opěla, obchodní rada Velvyslanectví České republiky v Paříži

Eurosatory2018

Eurosatory2018